Продукція > BOURNS > MH2029-400Y.
MH2029-400Y.
MH2029-400Y. BOURNS
1914019.pdf
Виробник: BOURNS
Description: BOURNS - MH2029-400Y. - FERRITE BEAD, 0.02 OHM, 5A, 0805
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.02ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [2012 Metric]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 5A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 40ohm
Produktpalette: MH Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: SMD
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.2mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 1224 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 103
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOURNS - MH2029-400Y. - FERRITE BEAD, 0.02 OHM, 5A, 0805, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.02ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [2012 Metric], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 5A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 40ohm, Produktpalette: MH Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.2mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).