MH22B-3-10K
MH22B-3-10K ETI Systems
MH22.pdf
Виробник: ETI Systems
Description: POT 10K 3-TURN 1W HYBRID LINEAR
Resistance (Ohms): 10k
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: User Defined
Mounting Type: Panel Mount
Termination Style: Solder Lug
Bushing Thread: 3/8-32
Actuator Length: 0.820" (20.83mm)
Actuator Type: Slotted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.250" (6.35mm)
Resistive Material: Hybrid
Taper: Linear
Rotation: 1080°
Number of Gangs: 1
Number of Turns: 1.0
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT 10K 3-TURN 1W HYBRID LINEAR, Resistance (Ohms): 10k, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Solder Lug, Bushing Thread: 3/8-32, Actuator Length: 0.820" (20.83mm), Actuator Type: Slotted, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.250" (6.35mm), Resistive Material: Hybrid, Taper: Linear, Rotation: 1080°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 1.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MH22B-3-10K MH22B-3-10K Виробник : ETI Systems etiss00007_1-2266687.pdf Precision Potentiometers 1W 10Kohms 10%