MH4516-102Y
MH4516-102Y Bourns Inc.
MH.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 1806 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1806 (4516 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.071" (1.80mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 1806 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1806 (4516 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.071" (1.80mm), Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.