MHP-30-36-T Littelfuse Inc.
MHP_Series.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: PTC RESET FUSE 36V 30A BLADE
Packaging: Tray
Package / Case: Blade Type
Size / Dimension: 1.024" L x 0.370" W (26.00mm x 9.40mm)
Mounting Type: Holder
Type: Polymeric
Current - Hold (Ih) (Max): 30 A
Current - Trip (It): 50 A
Voltage - Max: 36V
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Obsolete
Current - Max: 100 A
Time to Trip: 4.5 s
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 36V 30A BLADE, Packaging: Tray, Package / Case: Blade Type, Size / Dimension: 1.024" L x 0.370" W (26.00mm x 9.40mm), Mounting Type: Holder, Type: Polymeric, Current - Hold (Ih) (Max): 30 A, Current - Trip (It): 50 A, Voltage - Max: 36V, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Obsolete, Current - Max: 100 A, Time to Trip: 4.5 s.