Продукція > TDK > MHQ0402PSA2N2ST000
MHQ0402PSA2N2ST000
MHQ0402PSA2N2ST000 TDK
nductor_commercial_high-frequency_mhq0402psa_en-1001776.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 01005 2.2nH 0.4ohm 400mA Tol=+/-0.3nH
Написати відгук