Продукція > TDK > MHQ0402PSA2N8CT000
MHQ0402PSA2N8CT000
MHQ0402PSA2N8CT000 TDK
nductor_commercial_high-frequency_mhq0402psa_en-1001776.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 01005 2.8nH 0.4ohm 250mA Tol=+/-0.2nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук