Продукція > TDK > MHQ0402PSA3N4CT000
MHQ0402PSA3N4CT000
MHQ0402PSA3N4CT000 TDK
nductor_commercial_high-frequency_mhq0402psa_en-1001776.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 01005 3.4nH 0.65ohm 200mA Tol=+/-0.2nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук