Продукція > TDK > MHQ0402PSA3N9ST000
MHQ0402PSA3N9ST000
MHQ0402PSA3N9ST000 TDK
nductor_commercial_high-frequency_mhq0402psa_en-1001776.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 01005 3.9nH 0.75ohm 200mA Tol=+/-0.3nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук