MHV13C106MAT2A
MHV13C106MAT2A AVX Corporation
MH_CeramicCapacitor.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10UF 25V X7R SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 10uF X7R 20% Tol HIGH CV.
Інші пропозиції MHV13C106MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MHV13C106MAT2A MHV13C106MAT2A Виробник : AVX mh-559341.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 10uF X7R 20% Tol HIGH CV