Продукція > MOREK > MIA3008H30
MIA3008H30
MIA3008H30 MOREK
TW_EN.pdf
Виробник: MOREK
Category: Support insulators
Description: Support insulator; L: 30mm; Ø: 26mm; Uoper: 750V; UL94V-0; Body: red
Type of mounting element: support insulator
Length: 30mm
Diameter: 26mm
Operating voltage: 750V
Flammability rating: UL94V-0
Material: fiberglass; polyamide
Thread length: 9mm
Body colour: red
Internal thread: M8
Internal parts material: steel
Shape: spherical roller
Breakdown voltage: 30kV
Operating temperature: -40...120°C
на замовлення 46 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Support insulators, Description: Support insulator; L: 30mm; Ø: 26mm; Uoper: 750V; UL94V-0; Body: red, Type of mounting element: support insulator, Length: 30mm, Diameter: 26mm, Operating voltage: 750V, Flammability rating: UL94V-0, Material: fiberglass; polyamide, Thread length: 9mm, Body colour: red, Internal thread: M8, Internal parts material: steel, Shape: spherical roller, Breakdown voltage: 30kV, Operating temperature: -40...120°C.