Продукція > MOREK > MIB1605D20
MIB1605D20
MIB1605D20 MOREK
TW_EN.pdf
Виробник: MOREK
Category: Support insulators
Description: Support insulator; L: 16mm; Ø: 20mm; Uoper: 400V; UL94V-0; Body: red
Length: 16mm
Flammability rating: UL94V-0
Material: fiberglass; polyamide
Internal thread: M5
Body colour: red
Internal parts material: steel
Type of mounting element: support insulator
Shape: tower
Thread length: 4.5mm
Diameter: 20mm
Operating voltage: 400V
Breakdown voltage: 10kV
на замовлення 40 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Support insulators, Description: Support insulator; L: 16mm; Ø: 20mm; Uoper: 400V; UL94V-0; Body: red, Length: 16mm, Flammability rating: UL94V-0, Material: fiberglass; polyamide, Internal thread: M5, Body colour: red, Internal parts material: steel, Type of mounting element: support insulator, Shape: tower, Thread length: 4.5mm, Diameter: 20mm, Operating voltage: 400V, Breakdown voltage: 10kV.