Продукція > MOREK > MIB1606D20
MIB1606D20
MIB1606D20 MOREK
Category: Support insulators
Description: Support insulator; L: 16mm; Ø: 20mm; Uoper: 400V; UL94V-0; Body: red
Operating voltage: 400V
Body colour: red
Internal thread: M6
Flammability rating: UL94V-0
Thread length: 4.5mm
Length: 16mm
Diameter: 20mm
Breakdown voltage: 10kV
Material: fiberglass; polyamide
на замовлення 85 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Support insulators, Description: Support insulator; L: 16mm; Ø: 20mm; Uoper: 400V; UL94V-0; Body: red, Operating voltage: 400V, Body colour: red, Internal thread: M6, Internal parts material: steel, Type of mounting element: support insulator, Shape: tower, Flammability rating: UL94V-0, Thread length: 4.5mm, Length: 16mm, Diameter: 20mm, Breakdown voltage: 10kV, Material: fiberglass; polyamide.