Продукція > MOREK > MIB2005D20
MIB2005D20
MIB2005D20 MOREK
Category: Support insulators
Description: Support insulator; L: 20mm; Ø: 20mm; Uoper: 600V; UL94V-0; Body: red
Length: 20mm
Material: fiberglass; polyamide
Internal thread: M5
Flammability rating: UL94V-0
Thread length: 5mm
Diameter: 20mm
Operating voltage: 600V
Breakdown voltage: 12kV
Body colour: red
Shape: tower
на замовлення 150 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Support insulators, Description: Support insulator; L: 20mm; Ø: 20mm; Uoper: 600V; UL94V-0; Body: red, Length: 20mm, Material: fiberglass; polyamide, Internal thread: M5, Internal parts material: steel, Type of mounting element: support insulator, Flammability rating: UL94V-0, Thread length: 5mm, Diameter: 20mm, Operating voltage: 600V, Breakdown voltage: 12kV, Body colour: red, Shape: tower.