Продукція > MOREK > MIB2505D20
MIB2505D20
MIB2505D20 MOREK
TW_EN.pdf
Виробник: MOREK
Category: Support insulators
Description: Support insulator; L: 25mm; Ø: 20mm; Uoper: 600V; UL94V-0; Body: red
Internal thread: M5
Body colour: red
Internal parts material: steel
Type of mounting element: support insulator
Shape: tower
Flammability rating: UL94V-0
Thread length: 8mm
Diameter: 20mm
Length: 25mm
Operating voltage: 600V
Breakdown voltage: 15kV
Material: fiberglass; polyamide
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Support insulators, Description: Support insulator; L: 25mm; Ø: 20mm; Uoper: 600V; UL94V-0; Body: red, Internal thread: M5, Body colour: red, Internal parts material: steel, Type of mounting element: support insulator, Shape: tower, Flammability rating: UL94V-0, Thread length: 8mm, Diameter: 20mm, Length: 25mm, Operating voltage: 600V, Breakdown voltage: 15kV, Material: fiberglass; polyamide.