Продукція > MOREK > MIB2508D20
MIB2508D20
MIB2508D20 MOREK
Category: Support insulators
Description: Support insulator; L: 25mm; Ø: 20mm; Uoper: 600V; UL94V-0; Body: red
Material: fiberglass; polyamide
Length: 25mm
Flammability rating: UL94V-0
Internal thread: M8
Thread length: 8mm
Diameter: 20mm
Operating voltage: 600V
Breakdown voltage: 15kV
на замовлення 278 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Support insulators, Description: Support insulator; L: 25mm; Ø: 20mm; Uoper: 600V; UL94V-0; Body: red, Material: fiberglass; polyamide, Length: 25mm, Flammability rating: UL94V-0, Internal thread: M8, Body colour: red, Shape: tower, Internal parts material: steel, Type of mounting element: support insulator, Thread length: 8mm, Diameter: 20mm, Operating voltage: 600V, Breakdown voltage: 15kV.