MIB30N65AT1Y-TP
MIB30N65AT1Y-TP MCC (Micro Commercial Components)
MIB30N65AT1Y(D2-PAK).pdf
Виробник: MCC (Micro Commercial Components)
Description: IGBT DISCRETE,D2-PAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 175°C (TJ)
Input Type: Standard
Reverse Recovery Time (trr): 114 ns
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 1.95V @ 15V, 30A
Supplier Device Package: D2PAK
IGBT Type: Trench Field Stop
Td (on/off) @ 25°C: 58ns/93ns
Switching Energy: 1.37mJ (on), 0.63mJ (off)
Test Condition: 400V, 30A, 20Ohm, 15V
Gate Charge: 160 nC
Current - Collector (Ic) (Max): 40 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 650 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 60 A
Power - Max: 136 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT DISCRETE,D2-PAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 175°C (TJ), Input Type: Standard, Reverse Recovery Time (trr): 114 ns, Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 1.95V @ 15V, 30A, Supplier Device Package: D2PAK, IGBT Type: Trench Field Stop, Td (on/off) @ 25°C: 58ns/93ns, Switching Energy: 1.37mJ (on), 0.63mJ (off), Test Condition: 400V, 30A, 20Ohm, 15V, Gate Charge: 160 nC, Current - Collector (Ic) (Max): 40 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 650 V, Current - Collector Pulsed (Icm): 60 A, Power - Max: 136 W.