Продукція > MOREK > MIB3508D20
MIB3508D20
MIB3508D20 MOREK
Category: Support insulators
Description: Support insulator; L: 35mm; Ø: 20mm; Uoper: 600V; UL94V-0; Body: red
Material: fiberglass; polyamide
Internal thread: M8
Flammability rating: UL94V-0
Thread length: 9mm
Diameter: 20mm
Length: 35mm
Operating voltage: 600V
Breakdown voltage: 20kV
на замовлення 88 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Support insulators, Description: Support insulator; L: 35mm; Ø: 20mm; Uoper: 600V; UL94V-0; Body: red, Material: fiberglass; polyamide, Internal thread: M8, Body colour: red, Internal parts material: steel, Type of mounting element: support insulator, Shape: tower, Flammability rating: UL94V-0, Thread length: 9mm, Diameter: 20mm, Length: 35mm, Operating voltage: 600V, Breakdown voltage: 20kV.