Продукція > MOREK > MIB4005D20
MIB4005D20
MIB4005D20 MOREK
TW_EN.pdf
Виробник: MOREK
Category: Support insulators
Description: Support insulator; L: 40mm; Ø: 20mm; Uoper: 600V; UL94V-0; Body: red
Internal thread: M5
Body colour: red
Type of mounting element: support insulator
Internal parts material: steel
Shape: tower
Flammability rating: UL94V-0
Thread length: 9mm
Length: 40mm
Diameter: 20mm
Operating voltage: 600V
Breakdown voltage: 20kV
Material: fiberglass; polyamide
на замовлення 21 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Support insulators, Description: Support insulator; L: 40mm; Ø: 20mm; Uoper: 600V; UL94V-0; Body: red, Internal thread: M5, Body colour: red, Type of mounting element: support insulator, Internal parts material: steel, Shape: tower, Flammability rating: UL94V-0, Thread length: 9mm, Length: 40mm, Diameter: 20mm, Operating voltage: 600V, Breakdown voltage: 20kV, Material: fiberglass; polyamide.