Продукція > MOREK > MIB4506D30
MIB4506D30
MIB4506D30 MOREK
Category: Support insulators
Description: Support insulator; L: 45mm; Ø: 30mm; Uoper: 1000V; UL94V-0; Body: red
Flammability rating: UL94V-0
Thread length: 15mm
Diameter: 30mm
Length: 45mm
Operating voltage: 1kV
Breakdown voltage: 30kV
Material: fiberglass; polyamide
Internal thread: M6
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Support insulators, Description: Support insulator; L: 45mm; Ø: 30mm; Uoper: 1000V; UL94V-0; Body: red, Body colour: red, Shape: tower, Internal parts material: steel, Type of mounting element: support insulator, Flammability rating: UL94V-0, Thread length: 15mm, Diameter: 30mm, Length: 45mm, Operating voltage: 1kV, Breakdown voltage: 30kV, Material: fiberglass; polyamide, Internal thread: M6.