Продукція > MOREK > MIB5510D40
MIB5510D40
MIB5510D40 MOREK
Category: Support insulators
Description: Support insulator; L: 55mm; Ø: 40mm; Uoper: 1500V; UL94V-0; Body: red
Material: fiberglass; polyamide
Length: 55mm
Internal thread: M10
Flammability rating: UL94V-0
Thread length: 15mm
Diameter: 40mm
Operating voltage: 1.5kV
Breakdown voltage: 40kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Support insulators, Description: Support insulator; L: 55mm; Ø: 40mm; Uoper: 1500V; UL94V-0; Body: red, Material: fiberglass; polyamide, Length: 55mm, Internal thread: M10, Body colour: red, Type of mounting element: support insulator, Internal parts material: steel, Shape: tower, Flammability rating: UL94V-0, Thread length: 15mm, Diameter: 40mm, Operating voltage: 1.5kV, Breakdown voltage: 40kV.