Продукція > MOREK > MIB7008D30
MIB7008D30
MIB7008D30 MOREK
Category: Support insulators
Description: Support insulator; L: 70mm; Ø: 30mm; Uoper: 1500V; UL94V-0; Body: red
Length: 70mm
Material: fiberglass; polyamide
Internal thread: M8
Flammability rating: UL94V-0
Diameter: 30mm
Thread length: 15mm
Operating voltage: 1.5kV
Breakdown voltage: 50kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Support insulators, Description: Support insulator; L: 70mm; Ø: 30mm; Uoper: 1500V; UL94V-0; Body: red, Length: 70mm, Material: fiberglass; polyamide, Internal thread: M8, Body colour: red, Internal parts material: steel, Type of mounting element: support insulator, Shape: tower, Flammability rating: UL94V-0, Diameter: 30mm, Thread length: 15mm, Operating voltage: 1.5kV, Breakdown voltage: 50kV.