Продукція > MOREK > MID3006H30
MID3006H30
MID3006H30 MOREK
TW_EN.pdf
Виробник: MOREK
Category: Support insulators
Description: Support insulator; L: 30mm; Ø: 26mm; Uoper: 750V; UL94V-0; Body: red
Operating temperature: -40...120°C
Body colour: red
Shape: spherical roller
Internal parts material: steel
Type of mounting element: support insulator
Flammability rating: UL94V-0
Thread length: 9mm
Diameter: 26mm
Length: 30mm
Operating voltage: 750V
Breakdown voltage: 30kV
Material: fiberglass; polyester
Internal thread: M6
на замовлення 13 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Support insulators, Description: Support insulator; L: 30mm; Ø: 26mm; Uoper: 750V; UL94V-0; Body: red, Operating temperature: -40...120°C, Body colour: red, Shape: spherical roller, Internal parts material: steel, Type of mounting element: support insulator, Flammability rating: UL94V-0, Thread length: 9mm, Diameter: 26mm, Length: 30mm, Operating voltage: 750V, Breakdown voltage: 30kV, Material: fiberglass; polyester, Internal thread: M6.