Продукція > MOREK > MID7508H50
MID7508H50
MID7508H50 MOREK
TW_EN.pdf
Виробник: MOREK
Category: Support insulators
Description: Support insulator; L: 75mm; Ø: 42mm; Uoper: 2kV; UL94V-0; Body: red
Material: fiberglass; polyester
Body colour: red
Internal thread: M8
Type of mounting element: support insulator
Shape: spherical roller
Internal parts material: steel
Flammability rating: UL94V-0
Operating temperature: -40...120°C
Diameter: 42mm
Length: 75mm
Thread length: 15mm
Operating voltage: 2kV
Breakdown voltage: 50kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Support insulators, Description: Support insulator; L: 75mm; Ø: 42mm; Uoper: 2kV; UL94V-0; Body: red, Material: fiberglass; polyester, Body colour: red, Internal thread: M8, Type of mounting element: support insulator, Shape: spherical roller, Internal parts material: steel, Flammability rating: UL94V-0, Operating temperature: -40...120°C, Diameter: 42mm, Length: 75mm, Thread length: 15mm, Operating voltage: 2kV, Breakdown voltage: 50kV.