Продукція > MOREK > MID7510H50
MID7510H50
MID7510H50 MOREK
Category: Support insulators
Description: Support insulator; L: 75mm; Ø: 42mm; Uoper: 2kV; UL94V-0; Body: red
Operating temperature: -40...120°C
Internal thread: M10
Flammability rating: UL94V-0
Diameter: 42mm
Thread length: 25mm
Operating voltage: 2kV
Breakdown voltage: 50kV
Length: 75mm
Написати відгук
Category: Support insulators, Description: Support insulator; L: 75mm; Ø: 42mm; Uoper: 2kV; UL94V-0; Body: red, Operating temperature: -40...120°C, Internal thread: M10, Body colour: red, Shape: spherical roller, Internal parts material: steel, Type of mounting element: support insulator, Flammability rating: UL94V-0, Diameter: 42mm, Thread length: 25mm, Operating voltage: 2kV, Breakdown voltage: 50kV, Length: 75mm, Material: fiberglass; polyester.