MIP75R12E2ATN-BP
MIP75R12E2ATN-BP MCC (Micro Commercial Components)
MIP75R12E2ATN(E2A).pdf
Виробник: MCC (Micro Commercial Components)
Description: IGBT MODULE 1200V 75A 476W E2A
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Three Phase Bridge Rectifier
Configuration: Three Phase Inverter
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.15V @ 15V, 75A
NTC Thermistor: Yes
Supplier Device Package: E2A
Current - Collector (Ic) (Max): 75 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V
Power - Max: 476 W
Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 4.2 nF @ 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT MODULE 1200V 75A 476W E2A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Three Phase Bridge Rectifier, Configuration: Three Phase Inverter, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.15V @ 15V, 75A, NTC Thermistor: Yes, Supplier Device Package: E2A, Current - Collector (Ic) (Max): 75 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V, Power - Max: 476 W, Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 4.2 nF @ 25 V.