MIWP75N120AT1Y-BP
MIWP75N120AT1Y-BP MCC (Micro Commercial Components)
Виробник: MCC (Micro Commercial Components)
Description: IGBT DISCRETE,TO-247PLUS
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 175°C (TJ)
Input Type: Standard
Reverse Recovery Time (trr): 268 ns
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 1.9V @ 15V, 75A
Supplier Device Package: TO-247-3
IGBT Type: Trench Field Stop
Td (on/off) @ 25°C: 135ns/345ns
Switching Energy: 8.5mJ (on), 5.1mJ (off)
Test Condition: 600V, 75A, 10Ohm, 15V
Gate Charge: 480 nC
Current - Collector (Ic) (Max): 150 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 300 A
Power - Max: 645 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT DISCRETE,TO-247PLUS, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 175°C (TJ), Input Type: Standard, Reverse Recovery Time (trr): 268 ns, Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 1.9V @ 15V, 75A, Supplier Device Package: TO-247-3, IGBT Type: Trench Field Stop, Td (on/off) @ 25°C: 135ns/345ns, Switching Energy: 8.5mJ (on), 5.1mJ (off), Test Condition: 600V, 75A, 10Ohm, 15V, Gate Charge: 480 nC, Current - Collector (Ic) (Max): 150 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V, Current - Collector Pulsed (Icm): 300 A, Power - Max: 645 W.