MJ06-120FRP JAE Electronics
topics_id=64334&ext_no=08&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 120P 1.80MM PRESS-FIT
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 120
Pitch: 0.071" (1.80mm)
Number of Rows: 6
Number of Positions Loaded: All
Termination: Press-Fit
Contact Finish Thickness: FLASH
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 120P 1.80MM PRESS-FIT, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 120, Pitch: 0.071" (1.80mm), Number of Rows: 6, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Contact Finish Thickness: FLASH, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції MJ06-120FRP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MJ06-120FRP MJ06-120FRP Виробник : JAE Electronics JAEIS03590_1-2550465.pdf Hard Metric Connectors R/A METRIC SYS CONN 120POS FEM PRESSFIT