MJ06-120MRP-2 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN HDR 120POS 1.80MM PRESS-FIT
Packaging: Bulk
Connector Type: Header, Male Pins
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 120
Pitch: 0.071" (1.80mm)
Contact Finish Thickness: FLASH
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: CONN HDR 120POS 1.80MM PRESS-FIT, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Male Pins, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 120, Pitch: 0.071" (1.80mm), Number of Rows: 6, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Contact Finish Thickness: FLASH, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції MJ06-120MRP-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MJ06-120MRP-2 Виробник : JAE Electronics JAEIS04200_1-2550303.pdf Hard Metric Connectors R/A METRIC SYS CONN 120POS ML PRESSFIT