Продукція > JAE ELECTRONICS > MJ06-120MSP-A5-A
MJ06-120MSP-A5-A JAE Electronics
topics_id=64334&ext_no=08&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN HDR 120POS 1.80MM PRESS-FIT
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 120
Pitch: 0.071" (1.80mm)
Contact Finish Thickness: FLASH
Part Status: Active
Написати відгук
Description: CONN HDR 120POS 1.80MM PRESS-FIT, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Male Pins, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 120, Pitch: 0.071" (1.80mm), Number of Rows: 6, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Contact Finish Thickness: FLASH, Part Status: Active.
Інші пропозиції MJ06-120MSP-A5-A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MJ06-120MSP-A5-A MJ06-120MSP-A5-A Виробник : JAE Electronics topics_id=64334&ext_no=08&_lang=en Hard Metric Connectors STR METRIC SYS CONN 120POS ML PRESSFIT