MJ08G00105K
MJ08G00105K KYOCERA AVX Components
multic.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 63V 2C1 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук