MJN3CF-AC24
MJN3CF-AC24 Omron Automation and Safety
MJN_0911.pdf
Виробник: Omron Automation and Safety
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
на замовлення 285 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MJN3CF-AC24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MJN3CF-AC24 MJN3CF-AC24 Виробник : Omron Automation and Safety 090600_OMRON_MJNdatasheet_J34I-E-01[1]-1189366.pdf General Purpose Relays FLNG MT 3PDT 24VAC