MK232-100-1%
MK232-100-1% Caddock Electronics Inc.
TypeMK.pdf
Виробник: Caddock Electronics Inc.
Description: RES 100 OHM 1% 3/4W RADIAL
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.290" L x 0.095" W (7.37mm x 2.41mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.300" (7.63mm)
Resistance: 100 Ohms
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100 OHM 1% 3/4W RADIAL, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.290" L x 0.095" W (7.37mm x 2.41mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.300" (7.63mm), Resistance: 100 Ohms.