MK320S-15
MK320S-15 Astrodyne TDI
MK320.pdf
Виробник: Astrodyne TDI
Description: Compact 300 Watt Enclosed Switch
Power (Watts): 300W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Tape & Box (TB)
Size / Dimension: 7.00" L x 4.00" W x 2.00" H (177.8mm x 101.6mm x 50.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 100VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 20 A
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Compact 300 Watt Enclosed Switch, Power (Watts): 300W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 7.00" L x 4.00" W x 2.00" H (177.8mm x 101.6mm x 50.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 100VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: cURus, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 20 A.