Продукція > Реле > MK3P5I-24VDC
MK3P5I-24VDC
Код товару: 126824
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MK3P5-I 24VDC MK3P5-I 24VDC Виробник : Recoy/RAYEX ELECTRONICS MK_SERIES.pdf Category: Industrial Electromagnetic Relays
Description: Relay: electromagnetic; 3PDT; 24VDC; Icontacts max: 10A; socket
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: 3PDT
Rated coil voltage: 24V DC
Contact current max.: 10A
Switched voltage: max. 250V AC