MKJ5A6F11-19PA
MKJ5A6F11-19PA ITT Cannon, LLC
ee9e5d28b47d448f8e6236ea38471479?response-content-disposition=inline%3B%20filename%2A%3DUTF-8%27%27ITT-Cannon-MKJ5-Catalog.pdf&response-content-type=application%2Fpdf&Expires=16547
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Voltage Rating: 500VAC
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 19
Orientation: A
Shell Size - Insert: 11-19
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Crimp
Ingress Protection: Environment Resistant
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Electroless Nickel
Primary Material: Metal
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Voltage Rating: 500VAC, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 19, Orientation: A, Shell Size - Insert: 11-19, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Electroless Nickel, Primary Material: Metal.