MKP14H482G-B
MKP14H482G-B MIFLEX SOLUTIONS
Виробник: MIFLEX SOLUTIONS
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 0.82uF; 600VDC; ±2%; Ø14x33mm; THT; 0.001
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.82µF
Tolerance: ±2%
Capacitor application: audio equipment
Body dimensions: Ø14x33mm
Leads: axial
Mounting: THT
Manufacturer series: MKP14
Diameter: 14mm
Height: 33mm
Operating voltage: 600V DC
Dissipation: 0.001
Climate class: 25/085/21
Operating temperature: -25...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 0.82uF; 600VDC; ±2%; Ø14x33mm; THT; 0.001, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.82µF, Tolerance: ±2%, Capacitor application: audio equipment, Body dimensions: Ø14x33mm, Leads: axial, Mounting: THT, Manufacturer series: MKP14, Diameter: 14mm, Height: 33mm, Operating voltage: 600V DC, Dissipation: 0.001, Climate class: 25/085/21, Operating temperature: -25...85°C.