MKP1839075631R
MKP1839075631R Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
mkp1839.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP FILM 75PF 1% 630VDC AXIAL
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 75 pF
Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.433" L (5.50mm x 11.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 75PF 1% 630VDC AXIAL, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 75 pF, Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.433" L (5.50mm x 11.00mm).