Продукція > WIMA > MKS4D043304J00KI00
MKS4D043304J00KI00
MKS4D043304J00KI00 WIMA
e_WIMA_MKS_4.pdf d_WIMA_MKS_4.pdf
Виробник: WIMA
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 3.3uF; Uoper: 100VDC; 63VAC; 15mm; ±10%; MKT
Type of capacitor: polyester
Capacitor application: decoupling; energy storage; filtering
Capacitance: 3.3µF
Operating voltage: 100V DC
Terminal pitch: 15mm
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 9x16x18mm
Manufacturer series: MKT
Capacitors features: increased service life capacitors
Mounting: THT
Pulse resistance: 3V/μs
Max. operating voltage: 63V AC; 100V DC
Kind of package: tape
Kind of material: flame retardant
Kind of capacitor: low ESR
Flammability rating: UL94V-0
Operating temperature: -55...100°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 3.3uF; Uoper: 100VDC; 63VAC; 15mm; ±10%; MKT, Type of capacitor: polyester, Capacitor application: decoupling; energy storage; filtering, Capacitance: 3.3µF, Operating voltage: 100V DC, Terminal pitch: 15mm, Tolerance: ±10%, Body dimensions: 9x16x18mm, Manufacturer series: MKT, Capacitors features: increased service life capacitors, Mounting: THT, Pulse resistance: 3V/μs, Max. operating voltage: 63V AC; 100V DC, Kind of package: tape, Kind of material: flame retardant, Kind of capacitor: low ESR, Flammability rating: UL94V-0, Operating temperature: -55...100°C.