Продукція > WIMA > MKS4J036805I00JSSD
MKS4J036805I00JSSD
MKS4J036805I00JSSD WIMA
e_WIMA_MKS_4.pdf d_WIMA_MKS_4.pdf
Виробник: WIMA
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 680nF; Uoper: 630VDC; 400VAC; 22.5mm; ±5%
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 0.68µF
Operating voltage: 630V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...100°C
Terminal pitch: 22.5mm
Capacitors features: increased service life capacitors
Manufacturer series: MKT
Kind of material: flame retardant
Kind of capacitor: low ESR
Flammability rating: UL94V-0
Lead length: 6mm
Body dimensions: 11x21x26.5mm
Pulse resistance: 13V/μs
Max. operating voltage: 400V AC; 630V DC
Capacitor application: decoupling; energy storage; filtering
на замовлення 542 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 680nF; Uoper: 630VDC; 400VAC; 22.5mm; ±5%, Type of capacitor: polyester, Capacitance: 0.68µF, Operating voltage: 630V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -55...100°C, Terminal pitch: 22.5mm, Capacitors features: increased service life capacitors, Manufacturer series: MKT, Kind of material: flame retardant, Kind of capacitor: low ESR, Flammability rating: UL94V-0, Lead length: 6mm, Body dimensions: 11x21x26.5mm, Pulse resistance: 13V/μs, Max. operating voltage: 400V AC; 630V DC, Capacitor application: decoupling; energy storage; filtering.