MKT1813433405M Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
mkt1813.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors MKT 330nF + / -10% 400Vdc AXIAL ENCASED.
Інші пропозиції MKT1813433405M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MKT1813433405M MKT1813433405M Виробник : Vishay / Roederstein mkt1813.pdf Film Capacitors MKT 330nF + / -10% 400Vdc AXIAL ENCASED