Продукція > KYOCERA AVX > ML03511R2AAT2A
ML03511R2AAT2A
ML03511R2AAT2A Kyocera AVX
ML03-3165448.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.2pF 0603 Tol . 05pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук