Продукція > KYOCERA AVX > ML03511R6AAT2A
ML03511R6AAT2A
ML03511R6AAT2A KYOCERA AVX
ML03-3165448.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.6pF 0603 Tol . 05pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук