Продукція > KYOCERA AVX > ML03512R0AAT2A
ML03512R0AAT2A KYOCERA AVX
ML03.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: OPC CAPACITORS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Capacitance: 2 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OPC CAPACITORS, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.05pF, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.029" (0.74mm), Capacitance: 2 pF.
Інші пропозиції ML03512R0AAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03512R0AAT2A ML03512R0AAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03-3165448.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2pF 0603 Tol .05 pF