Продукція > KYOCERA AVX > ML03V11R6BAT2A
ML03V11R6BAT2A
ML03V11R6BAT2A Kyocera AVX
ML03-1131285.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1.6pF C0G 0603 0.1pF
на замовлення 463 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.6PF 250V C0G/NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.029" (0.74mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.6 pF.
Інші пропозиції ML03V11R6BAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03V11R6BAT2A ML03V11R6BAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML0%20Low%20ESR%20Microwave%20Caps.pdf Description: CAP CER 1.6PF 250V C0G/NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.6 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 1.6 pF