Продукція > KYOCERA AVX > ML03V13R0AAT2A
ML03V13R0AAT2A
ML03V13R0AAT2A KYOCERA AVX
ML03-3165448.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 3pF 0603 Tol .0 5pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук