ML121QT0074S
ML121QT0074S Monitech Industrial Inc
LCD_Monitor_Upgrade.pdf
Виробник: Monitech Industrial Inc
Description: 12.1" LCD UPGRADE FOR FANUC A61L
Packaging: Box
Diagonal Screen Size: 14.00" (355.60mm)
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12.1" LCD UPGRADE FOR FANUC A61L, Packaging: Box, Diagonal Screen Size: 14.00" (355.60mm), Part Status: Active.