Продукція > TAIYO YUDEN > MLASE042SCG0R6CWNA01
MLASE042SCG0R6CWNA01 Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: CAP CER 0.6PF 16V C0G/CG 01005
Tolerance: ±0.25pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 0.6 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.6PF 16V C0G/CG 01005, Tolerance: ±0.25pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 0.6 pF.