Продукція > TAIYO YUDEN > MLASE31LAB7106MTNA01
MLASE31LAB7106MTNA01
MLASE31LAB7106MTNA01 Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: CAP CER 10UF 16V X7R 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 10 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 16V X7R 1206, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 10 µF.