Продукція > TAIYO YUDEN > MLASJ063BC6105MFNA01
MLASJ063BC6105MFNA01
MLASJ063BC6105MFNA01 Taiyo Yuden
MLR01_e.pdf
Виробник: Taiyo Yuden
Description: CAP CER 1UF 6.3V X6S 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Medical, Non-Critical
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 6.3V X6S 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Medical, Non-Critical, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 1 µF.