Продукція > TAIYO YUDEN > MLAST105AB5474MFNA01
MLAST105AB5474MFNA01
MLAST105AB5474MFNA01 Taiyo Yuden
MLR01_e.pdf
Виробник: Taiyo Yuden
Description: CAP CER 0.47UF 25V X5R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Medical, Non-Critical
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 0.47 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 25V X5R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Medical, Non-Critical, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 0.47 µF.